Agencja artystyczna KLIMATY

O Agencji

Szanowni Państwo,

 Witamy serdecznie na stronie naszej agencji. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Prezentujemy szeroki wybór programów artystycznych autorstwa Elzbiety Jodłowskiej - spektakl teatralny, musical, kabaret, recital. Mamy nadzieję, że nasza propozycja okaże się atrakcyjna i spełni Państwa oczekiwania.

Elżbieta Jodłowska. Foto: Maciej Puczyński

Elżbieta Jodłowska

Agencja Artystyczna "Klimaty" powstała w 2005 roku. Pierwszym zrealizowanym spektaklem było "Klimakterium i już!" Elżbiety Jodłowskiej, w reżyserii Cezarego Domagały. Premiera odbyła się w warszawskim Teatrze Rampa 26.10.2006 roku.

  Od czasu premiery spektakl cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem. Na stałe zagościł w repertuarze warszawskiego Teatru Capitol, ale grany jest na terenie całej Polski oraz za granicą. Do tej pory odbyło się ponad 1830 przedstawień. 

Od stycznia 2014 grana jest druga część tej popularnej sztuki, ,,Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał". Spektakl miał kilka premier lokalnych. Premiera w Teatrze Capitol, w którym grany jest na stałe, odbyła się 17 lutego 2014 roku. 

 


 Spektakle w naszej ofercie :

Elżbieta Jodłowska - "Kabaret jednego aktora"

Krystyna Sienkiewicz - Recital

Elżbieta Jodłowska i Krystyna Sienkiewicz - Recital

Kabaretowy recital Elżbiety Jodłowskiej z udziałem Małgorzaty Gadeckiej

Elżbieta Okupska śpiewa Brechta

"Shirley Valentine"

NAJNOWSZA PRODUKCJA AGENCJI!!!

,,Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" jest kontynuacją słynnego hitu ,,Klimakterium... i już".

Zapraszamy na stronę www.klimakterium.art.pl