Agencja artystyczna KLIMATY

Shirley Valentine

NAJNOWSZA PRODUKCJA!

 

ZOBACZ FRAGMENTY NA YOU TUBE:


 

 

Legendarny spektakl Willy'ego Russel'a, byłego fryzjera, który, podczas godzin spędzonych na wysłuchiwaniu zwierzeń podczas układania włosów, jak żaden inny mężczyzna, zgłębił tajniki kobiecej duszy – jej tęsknot i pragnień – w reżyserii Elżbiety Jodłowskiej.

Prawdziwy teatr z teatralną dekoracją, od dwudziestu lat grany przy pełnej widowni. Komedia i nostalgia, entuzjastycznie przyjmowana przez publiczność. Z Shirley łatwo się utożsamić – to kobieta, kiedyś z głową pełną marzeń o podróżach dookoła świata, teraz pełna lęku i niepewności. Mierzy się z najtrudniejszym   przeciwnikiem— samą  sobą— by odkryć czy potrafi porzucić dotychczasowe, ustabilizowane życie i spełnić swoje marzenia.

Przemiana, jaka zachodzi w bohaterce, pozwala przypomnieć sobie o własnych, nieraz bardzo głęboko zagrzebanych marzeniach i rozważyć ich wartość.

W tytułowej roli występuje doskonała aktorka chorzowskiego Teatru Rozrywki, gwiazda spektaklu „Klimakterium i już”, Małgorzata Gadecka. Spektakl, zagrany został w Chorzowie ponad 150 razy, dziś wznowiony w nowej reżyserii, Elżbiety Jodłowskiej,  aby ponownie dodawać kobietom otuchy.

Jodłowska doskonale wie, czego potrzeba kobietom. Po rewelacyjnym „Klimakterium i już” próbuje się w roli reżysera. Wyszedł spektakl tak samo apetyczny i pobudzający, doskonały dla kobiet i mężczyzn w każdym wieku!

Po jego obejrzeniu, podobnie jak po „Klimakterium i już”, kobiety nabierają odwagi by zmierzyć się z  własnym życiem, poszukać w nim czegoś nowego, a może nawet zacząć wszystko od początku.GOSIA GADECKA

Z zamiłowania do animacji dużych przedmiotów, ukończyła Wydział Lalkarski Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Po szkole spędziła trzy sezony w  Teatrze Nowym w Zabrzu. Później przeniosła się do Teatru Muzycznego w Chorzowie — występowała m.in.. W „Na szkle malowane”, „Evicie”, musicalach: „Skrzypek na dachu”, „Jesus Christ Superstar”, „Dyzma-musical”, „Rent”, „Oliver!” a także monodramie „Shirley Valentine” w  reżyserii Dariusza Miłkowskiego.

Zbyt charakterystyczna jak na amantkę, zbyt liryczna na subretkę, wspaniale odnajduje się  rolach komediowych podszytych  dramaturgią. Kobieca w każdym calu, o doskonałym poczuciu humoru, a przy tym obdarzona niezwykłą wrażliwością i delikatnością, jest aktorką wszechstronną. Doskonała w występach kabaretowych (od lat związana z chorzowskim Kabaretem „Moherowe Berety”), gwiazda „Klimakterium... i już”, w którym występuje w dwóch rolach. Uważana przez Elżbietę Jodłowską za „fenomen i odkrycie”, tym razem prowadzona kobiecą ręką,  raz jeszcze mierzy się z postacią Shirley Valentine, udowadniając, że jest to osoba niezgłębiona, wielobarwna i dodająca sił,  inspiracja dla tysięcy kobiet.


 

 

Spektakl wystawiany jest w warszawskim Teatrze Rampa KUP BILET

 

NAJNOWSZA PRODUKCJA AGENCJI!!!

,,Klimakterium 2, czyli Menopauzy Szał" jest kontynuacją słynnego hitu ,,Klimakterium... i już".

Zapraszamy na stronę www.klimakterium.art.pl